BALIKESİR-TÜRKİYE                                                          

      
   

   ido erdek babdırma

 erdek narlı ocaklar ulaşım


 


erdek camping

 BOT KULLANIMI HAKKINDA PRATİK BİLGİLER

 erdek dalış kulübü

 

 DENİZ AMBULANS ERDEK 0212 444 83 53

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam101
Toplam Ziyaret1012092
Site Haritası

 ERDEK NARLI ULAŞIM

 İSTANBUL'DAN Erdek Ocaklar,Narlı'ya ulaşım:

İstanbul'dan Edek,Ocaklar, Narlı,istikameine gelmek için eğer kendi aracınız ile kara yoluyla gelmeyi düşünüyorsanız;

Eskihisar-Topçular arabalı vapuru tercih edilebilirsiniz.Her yarım saat'te Eskihisar'dan kalkan Arabalı Vapurlar yaklaşık 30 dk sonra Topçular iskelesine varmış oluyor.

Buradan Yalova istikameti üzerinden;Bursa'ya,(110 km) sonra Bandırma'ya,20 km sonra Erdek tabelalarını takip edip;Köyler istikameti ve 17.km sonra;ilk önce erdek sonra Ocakları geçip Narlı'ya varmış olacaksınız.

Eğer araçsız gelmeyi düşünüyorsanız;en uygunu ve hızlı ulaşım yolu;Yenikapı'dan Bandırmaya İDO hızlı feribot ile Bandırmaya yolcu olarak seyehat ederek ,iki saat sonra Bandırma ya varmış olacaksınız.

Bandırma İDO iskelesin'den çıktığınızda;Erdek otobüs durağını göreceksiniz,feribot çıkış saatleri düşünülerek;Erdek'e otobüsler sık bulunmakta ve beklemeden hareket etmektedir.Araçlar klimalı ve en rahat bir şekilde Erdek'e ulaşabiliyorsunuz.

Ayakta yolculuk etme gibi bir durum söz konusu değil;Güvenlik nedeniyle,ayakta yolcu kabul edilmiyor.Erdek terminalinde indiğiniz noktadan,Ocaklar ve Narlı'ya tekrar minibüse binerek önce Ocaklar;üzerinden geçerek Narlı'ya ulaşabiliriniz.

Sabah 07:00 ido Yenikapı-Bandırma gemisine binerseniz;ve toplu taşıma araçlarını kullanırsanız saat:09:25 Erdek,09:45 te ocaklar ,10:00 da Narlı'da olabilirsiniz.

İZMİR'DEN Erdek Ocaklar Narlıya Ulaşım?

İzmir istikametinden hareket ederek;İstanbul-Bursa tabelalarını takip ederek ilerleyecksiniz.Susurluğu geçtikten sonra;yol Bursa ve Bandırma istikameti olarak ikiye ayrılacak.

Siz Bandırma'ya yönelerek ilerleyeceksiniz,Erdek tabelasını gördükten sonra; istikametiniz Erdek olacak.Erdek merkezden de,Narlı Ocaklara tabelalar sizi yönlendirecektir.

  Navigasyon kullanan özel araçlar için erdek'ulaşım koordinatları.

  ERDEK NAVİGASYON  ULAŞIM KORDİNATLARI

 

     

 

 

 


  
0 Yorum - Yorum Yaz

                        

 liman avm

 özen marin 

  SUZİKİ MARİN EVİNRUDE JOHNSON YAMAHA MOTOR BAKIM TAMİR VE SERVİSİ  

     

  mesut deniz araçları erdek