BALIKESİR-TÜRKİYE                                                          

      
   

   ido erdek babdırma

 erdek narlı ocaklar ulaşım


 


erdek camping

 BOT KULLANIMI HAKKINDA PRATİK BİLGİLER

 erdek dalış kulübü

 

 DENİZ AMBULANS ERDEK 0212 444 83 53

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam27
Toplam Ziyaret918444
Site Haritası
ERDEK BURSA'!DA TANITIM YAPIYOR

 
Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne ait reklam panoları ve billboardlarını bir süredir Erdek resimleri süslüyor. Alışılagelmiş Erdek'in deniz kum güneş manzaralarının yanı sıra tarih, doğa, bitki örtüsü gibi çok sayıda güzelliklerinden ve renkli şehir manzaralarından oluşan dört ayrı tarzda çalışılan afişler Bursalıların yoğun ilgisi ve beğenisi ile karşılaştı. Tüm Bursa'yı kapsayan reklam çalışmasında billboard ve raket reklam panolarının yanı sıra otobüs duraklarında da Erdek görselleri kullanıldı.
Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan yaptığı açıklamada, "Son derece yüksek maliyeti olan şehir mobilyalarına reklam verme işi için Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne rica ettik. Bizi kırmadılar kendi kontenjanlarında bulunan reklam ünitelerini bize ücretsiz kullandırdılar. Buradan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Recep Altepe ve Basın Koordinatörü Fehim Ferik'e gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim. Yapacağımız reklam kampanyasında sadece deniz kum güneş turizmine dikkat çekmemeye önem verdik. İlkbahar ve sonbahar aylarında doğanın güzelliği, Kapıdağ ve köylerinin güzelliklerini de meraklılarına anlatmaya çalıştık. Erdek ve Kapıdağ'da denizin dışında, doğa yürüyüşleri yapılabilecek, oksijen açısından zengin çok sayıda nokta var, fotoğraf meraklıları için manzara çekmenin dışında, bitki örtüsü ve canlıların çeşitliği fotoğraf meraklılarını şaşırtacak kadar zengin. Tarihi yönden gerek Kyzikos Antik Kenti gerekse Zeytinli adanın dışında çok sayıda enteresan hikayesi olan yapı var. Bunları efsaneleri ile birlikte tek tek ele alarak özel bir çalışma yapıyoruz" dedi.

Erdek'in reklam ve tanıtım çalışmalarının sadece Bursa ile sınırlı kalmayacağını belirten Başkan Aysan, "İstanbul, Balıkesir, Eskişehir gibi şehrimizi tatil için tercih edenlerin dikkatlerini yeniden çekmek Erdek'in güzelliklerini hatırlatmak amacı ile bir dizi çalışma daha başlattık. Bunların dışında Erdek'in yepyeni fotoğraf arşivi, tanıtım videoları, harita, hediyelik eşya gibi çok sayıda Erdek ve Kapıdağ'ı tanıcı materyal hazırlıyoruz. Bu yaza yetişemedi ancak kısa süre sonra raflarda yerini alacak. Ayrıca Türkiye çapında seyahat acenteleri, şirketler ve basın kuruluşlarına Erdek ile ilgili poster, video broşür yollanılacak. On yıldır Erdek'in tanıtımına katkıda bulunacak hiçbir iş yapılmamış. Yapılmaya çalışılan işler ise modası geçmiş teknolojilerle yapılmıştır. Doğru reklam mecralarının kullanılması Erdek turizmine dolayısı ile vatandaşlarımıza fayda sağlayacaktır" dedi.

 kaynak:www.erdek10.com

  
4953 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

                        

 liman avm

 özen marin 

  SUZİKİ MARİN EVİNRUDE JOHNSON YAMAHA MOTOR BAKIM TAMİR VE SERVİSİ  

     

  mesut deniz araçları erdek