BALIKESİR-TÜRKİYE                                                          

      
   

   ido erdek babdırma

 erdek narlı ocaklar ulaşım


 


erdek camping

 BOT KULLANIMI HAKKINDA PRATİK BİLGİLER

 erdek dalış kulübü

 

 DENİZ AMBULANS ERDEK 0212 444 83 53

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret918442
Site Haritası
Yeni imar planı ile bölgeye hareketlilik gelecek
Erdek Belediyesi İmar İşleri Müdürlüğü'nce, Erdek Çuğra Bölgesi ile yine ilçeye bağlı Narlı Köyü'ne yakından ilgilendiren imar planı çalışmalarına hız verildi.
Söz konusu her iki bölgeye ait imar planı çalışmaları için geçtiğimiz Cuma günü belediyede gerçekleştirilen toplantıda Erdek Başkanı Hüseyin Aysan, AK Partili belediye meclis üyelerinden Melek Decan Erarslan Halil Aydöner, K. Sabri Çağlar, Aycan Ener, Belediye İmar İşleri Müdürlüğü personeli ve Şehir Plancısı Harun Algül ile bir araya geldi.
Cuma günü geç saatlere kadar devam eden toplantıda, Erdek Çuğra Bölgesi ile Narlı Köyü'nün imar çalışmaları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Erdek Çuğra Bölgesi ile Narlı Köyü imar planı hazırlığının görüşüldüğü toplantıyla ilgili bilgi veren Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan, Erdek Belediye Meclisinin Kasım 2012 ayı toplantısının yapılacağı 7 Kasım Çarşamba günü, bu her iki konunun meclis üyelerine sunulacağını açıkladı.
2012/2013 zeytin kampanyası hayırlı olsun
Erdek Belediye Başkanı Aysan, imar planı çalışmalarına geçmeden önce aynı günün sabah saatlerinde, zeytin üreticileriyle bir araya geldiğini söyledi.
Sabahın erken saatlerinde zeytin üreticilerinin çıktığı kahvehaneleri sırasıyla ziyaret ettiğini belirten Aysan, geçimini zeytincilikten sağlayan çiftçilerin sorunlarını dinleyip, 2012/2013 zeytin kampanya döneminin başlamasından dolayı yeni hasat döneminin hayırlı ve bol bereketli olması dileğinde bulundu.
Tuncay Ertan

 

  
10113 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

                        

 liman avm

 özen marin 

  SUZİKİ MARİN EVİNRUDE JOHNSON YAMAHA MOTOR BAKIM TAMİR VE SERVİSİ  

     

  mesut deniz araçları erdek