BALIKESİR-TÜRKİYE                                                          

      
   

   ido erdek babdırma

 erdek narlı ocaklar ulaşım


 


erdek camping

 BOT KULLANIMI HAKKINDA PRATİK BİLGİLER

 erdek dalış kulübü

 

 DENİZ AMBULANS ERDEK 0212 444 83 53

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret918441
Site Haritası
Sahilde yeni düzenlemeler

Erdek Belediye Başkanlığı sahil bandında düzenlemeye gidiyor. Geçtiğimiz yıllarda sahil bandındaki plajların tamamına şemsiye ve şezlong koyan otel ve moteller yapılan düzenlemelerle 2011 turizm sezonunda sadece cephelerinin yüzde 50’sine şemsiye ve şezlong koyabilecekler.

Geçtiğimiz turizm sezonunda sahil bandında bulunan otel ve motellerin cephelerinin tamamına şemsiye ve şezlong koyarak bedel talep etmeleri üzerine vatandaşlardan çok sayıda şikayet aldıklarını açıklayan Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Aysan, “Bu yıl yaptığımız yeni düzenlemelerle sahil bandında bulunan tüm otel ve moteller cephelerinin yüzde 50’sine şezlong ve şemsiye koyabilecekler. Vatandaşlarımız bu yıl sahil bandındaki plajlarda daha rahat denize girecek” dedi.

Erdek’in ülkenin ilk turizm merkezlerinden biri olmasına rağmen turizm gelirleri konusunda hissesine düşeni alamadığını dile getiren Aysan, bunun sebebinin tanıtımda yaşanan problemlerden kaynaklandığını söyledi.

Yerel yönetim olarak ilçenin tanıtımına ağırlık verdiklerini dile getiren Aysan,bu kapsamda İstanbul ve Bursa’da bulunan halk otobüsleri ve metrolarda Erdek’in tanıtımının yapıldığını açıkladı.

Kaynak:ilkhabergazetesi

  
5776 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

                        

 liman avm

 özen marin 

  SUZİKİ MARİN EVİNRUDE JOHNSON YAMAHA MOTOR BAKIM TAMİR VE SERVİSİ  

     

  mesut deniz araçları erdek