BALIKESİR-TÜRKİYE                                                          

      
   

   ido erdek babdırma

 erdek narlı ocaklar ulaşım


 


erdek camping

 BOT KULLANIMI HAKKINDA PRATİK BİLGİLER

 erdek dalış kulübü

 

 DENİZ AMBULANS ERDEK 0212 444 83 53

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam106
Toplam Ziyaret1012097
Site Haritası

Ulaşım ?

 

NARLI'YA ULAŞIM:

İstanbul'dan Narlı'ya gelmek için eğer kendi aracınızla kara yoluyla gelmeyi düşünüyorsanız;

Eskihisar-Topçular arabalı vapuru tercih edilebilirsiniz.Her yarım saatte Eskihisar'dan kalkan Arabalı Vapurlar yaklaşık 30 dk sonra Topçular iskelesine yanaşmış oluyor.

Buradan Yalova istikameti üzerinden;Bursa'ya,110 km sonra Bandırma'ya,20 km sonra Erdek tabelalarını takip edip;Köyler istikameti ve 17.km sonra;ilk önce Ocakları geçip Narlı'ya varmış olacaksınız.

Eğer araçsız gelmeyi düşünüyorsanız;en uygunu ve hızlı ulaşım yolu;Yenikapı'dan Bandırmaya İDO hızlı feribot ile Bandırmaya yolcu olarak seyehat ederek ,iki saat sonra Bandırma ya varmış olacaksınız.

 Bandırma İDO iskelesin'den  çıktığınız gibi;Erdek otobüs durağını göreceksiniz,feribot çıkış saatleri düşünülerek;Erdek'e otobüsler beklemeden hareket ediyor.Araçlar klimalı ve koltuğunuzda oturarak Erdek'e ulaşabiliyorsunuz.

Güvenlik nedeniyle,ayakta yolcu kabul edilmiyor.Erdek terminalinde indiğiniz noktadan,Narlı'ya tekrar minibüse binerek önce Ocaklar;üzerinden geçerek Narlı'ya ulaşabiliriniz.

Yani;sabah 07:00 gemisine binerseniz;saat:10:00 da Narlı'dasınız.

Ve Narlı'ya vardığınızda;yolun yorgunluğunu denize girerek atıyorsunuz.

İSTANBULDAN FERİBOT İLE  NARLI'YA ULAŞIM:

 Yenikapı'dan kalkan hızlı feribotlar 2 saat süren bir deniz yolculuğundan sonra;aracınız ile veya yolcu olarak Bandırma'ya varmış olacaksınız.

Bandırma'dan Erdek istikameti tabelalarını takip ederek,önce Düzler,Kamplar Mevki'lerinden geçerek;20 km yani,15 dk sonra Erdek Merkez'e varacaksınız.

Sonra Köyler istikameti ve 17.km sonra;ilk önce Ocakları geçip Narlı'ya varmış olacaksınız.

 www.ido.com.tr

İZMİR'DEN NARLI'YA ULAŞIM:

İzmir istikametinden hareket ederek;İstanbul-Bursa tabelalarını takip ederek ilerleyecksiniz.Susurluğu geçtikten sonra;yol Bursa ve Bandırma istikameti olarak ikiye ayrılacak.

Siz Bandırma'ya yönelerek ilerleyeceksiniz,Erdek tabelasını gördükten sonra; istikametiniz Erdek olacak.Erdek merkezden de,Narlı Ocaklara tabelalar sizi yönlendirecektir.

                        

 liman avm

 özen marin 

  SUZİKİ MARİN EVİNRUDE JOHNSON YAMAHA MOTOR BAKIM TAMİR VE SERVİSİ  

     

  mesut deniz araçları erdek